NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Akdeniz Birlik Nakliyat
Şehir Antalya
Yetkili Mustafa Kılıç
Telefon

0242 334 44 32

0242 334 44 32

Adres Güvenlik Mahallesi 253. Sokak No:4/A
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Akdeniz Birlik Nakliyat

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde marangozlu, hasar sözleşmeli ve asansörlü hizmet veren Birlik Nakliyat firması olarak keşif işlemlerimiz ücretsizdir. Firmamız araç filosunun geniş olması nedeni ile taşımanın türüne göre kapalı & açık, büyük & küçük araç kullanabilmektedir.

Maalesef nakliye sektöründeki tüm firmalar kaliteli hizmet vermiyor. Fiyat sonda belirlemek, kaparo adı altında ücretin tamamını işlem sırasında almak… önceden fiyat belirlenmişse dahi ek bahaneler ile ek giderler göstererek rakamı artırmak gibi sorunlarla insanlar sıklıkla karşılaşabiliyor.

Sektörümüzde bunu yapan firmaların tamamı korsan değil üstelik. Gerekli yasal belgeleri olan yine de bu faaliyetlerde bulanan nakliye firmaları da var.

Gelin bizimle sözleşmeli olarak çalışın bu şekilde kaliteli hizmetimizi fiyat hatta teslim tarihi sabit bir şekilde ve muhakkak hasar sözleşmeli olarak alın. Çünkü firmamız önem taşıdığının farkında ve olursa maddi kayıpları göğüsleyebilecek uzmanlıkta. Teslim tarihinin geçmesi durumunda bu sefer ödeme alan değil yapan taraf oluyorum ki hiçbir nakliye işlemimiz için kaparo ücreti talep etmemekteyiz, emin olabilirsiniz.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları