NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Ankara Ayyıldız Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Gazi Şimşek
Telefon

0312 336 63 06

0312 336 63 06

Adres Anadolu Mahallesi 495. Sokak No:16
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Ankara Ayyıldız Nakliyat

2005 senesinden beri Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde evden eve taşımacılık hizmet sunan Ayyıldız nakliyat Ankara ve ilçelerinde şehiriçi ve şehirlerarası asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sağlamaktadır.

Ayyıldız nakliyat evden eve taşımacılık hizmeti sunabilmek için Ulaştırma Bakanlığı tarafından alınması gerekli olan K3 yetki belgesine sahiptir. Farklı ebatlara sahip 4 tane kamyonu ve dış cephe asansörü ile taşımacılık hizmetlerini asansörlü ve profesyonel olarak gerçekleştirmektedir. Kamyonların tamamı evden eve nakliyat hizmeti için özel tasarlanmış çelik kasalara sahip olup kamyon içerisinde yer alan eşyalar dış hava şartlarından hiçbir şekilde etkilenmemektedir.

Teknolojiyi yakından takip eden şirket yetkilileri avrupa standartlarında hizmet sunmakta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Taşımacılıklarda müşterinin tarafımızdan almış veya alacağı hizmet neticesinde memnun kalarak bizleri çevresine tavsiye etmesi bizler için son derece önemli olup daima koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermeden çalışmaktayız.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları