NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Ankara Başkent Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Mustafa Meral
Telefon

0312 481 85 13

0312 481 85 13

Adres Sokullu Mehmet Pasa Caddesi İgde Sokak No: 16/A
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Ankara Başkent Nakliyat

Ankara ili, ilçeleri ve Ankara çıkışlı tüm Türkiye geneli nakliye hizmetlerinizi ev, ofis, sanayi boyutunda gerçekleştiriyoruz. Başkent Nakliyat firması olarak uzmanlığımıza güveniyoruz ama aynı zamanda biliyoruz ki eğer kaliteli ekipmanlarla çalışmazsak bu durum uzmanlığımız bile yeterli değildir.

Tamamen ekip & ekipman kalitesi bakımından kusursuz bir nakliye firması ile çalışmak isterseniz o zaman hafta içi / mesai saatlerinde firmamız müşteri temsilcilerine ulaşabilir ya da direkt olarak ofisimize gelerek bir çay içip, gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Firmamızla alakalı;

  • Hasar sözleşmeli çalışma yapmaktayız.
  • Marangozlu ve asansörlü taşımacılık hizmetimiz bulunmaktadır ve k3 belgeli, faturalandırma yaparak hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.
  • Eğer zamanında teslim gerçekleştiremezsek bu durumda hasar sözleşmesinde fiyatın yanında belirttiğimiz indirim uygulanmaktadır.

Bizler nakliyeciliği öylesine değil… senelerdir gerçekten de kaliteli bir şekilde yapıyoruz. Gelin en uzman ekiple çalışmanın ayrıcalıklarından sizler de yararlanın.

Bilmenizi istediğimiz en önemli detay, en ucuz nakliye değil kaliteden ödün vermeden olabilecek en uygun fiyatlı nakliye hizmetini sizlere vadediyoruz, bunu asla unutmayın…

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları