NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Ankara Ekinciler Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Fedai Ekinci
Telefon

0312 336 66 72

0312 336 66 72

Adres Yeşilevler Mahallesi 915. Sokak No:11
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Ankara Ekinciler Nakliyat

Ankara Ekinciler Nakliyat firması olarak Ankara içinde ve içlerinde küçük, büyük tüm taşıma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimizin tamamı profesyonel bir ekip tarafından sunulmaktadır ve K3 belgeli bir biçimde sizlere hizmet vermekteyiz.

Önem taşıdığımızın farkındayız. Bu nedenle ambalaj malzemesinden ambalaj kâğıt kalitesinden araç kasa tipine kadar küçük büyük tüm detayları kontrol ediyoruz ve mümkün olan en iyi ekipmanları kullanıyoruz.

Fiyat Belirleme: Fiyat belirleme gönderi türüne göre yapılmaktadır. Küçük taşınma işlemlerinde kullanılan küçük tip kamyonet (kapalı kasa) fiyatlandırması üzerinden hareket edilirken büyük ofis, sanayi ya da ev taşımacılığında yerinde keşif yapıyoruz. Keşif hizmetimiz tamamen ücretsizdir yararlanmak için hafta içi mesai saatlerinde müşteri temsilciliğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız tamamen yasak prosedüre uygun olarak faturalı evden eve nakliyat işlemlerini gerçekleştirmektedir. Buna ek olarak hizmet öncesinde fiyatın belirlenesi için ve var olursa hasarın giderileceği adına bir sözleşme imzalanır. Bu şekilde müşteri memnuniyeti olması gerektiği gibi sağlanmış olabilir. Siz ve eşyalarınız tamamen uzman bir ekiple merak etmeyin emin ellerdesiniz.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları