NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Ankara Gündüzoğlu Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Fesih Gündüz
Telefon

0537 295 74 57

0537 295 74 57

Adres Demetlalegül Mahallesi 406. Cadde No: 127/5
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Ankara Gündüzoğlu Nakliyat

Gündüzoğlu nakliyat Ankara ilinde uzman çalışanları ve kamyonları ile evden eve taşımacılık, ofis taşımacılığı ve asansör kiralam hizmeti bulunmaktadır.  Taşımacılık öncesi ve sonrası daima müşterilerimizin istek ve taleplerini dinleyip müşterilerimizin talepleri doğrultusunda doğru şekilde hareket ediyoruz.

Taşımacılığın eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için taşımacılık hizmetlerinde eğitimli çalışanlarımız ile hizmet sağlamaktayız. Taşımacılık hizmeti öncesi müşteri talepleri doğrutusunda gerekli ön incelemeleri yaparak taşımacılık günü meydana gelebilecek aksaklıkların önüne geçilmektedir.

Taşımacılık günü geldiğinde öncesinden anlaşmış şekilde eşyaların demontaj ve ambalajlama işlemleri gerçekleştirilerek taşımacılık sağlanmaktadır. Taşımacılık hizmetlerinde eşyaların demontaj ve montaj işlemleri uzman marangozumuz tarafından itinalı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca mobilyaların yeniden montaj işlemleri yine aynı personelimiz tarafından gerçekleştirilerek eşyalarınız teslim edilir.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları