NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Ankara İpekyolu Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Mehmet Bozkurt
Telefon

0312 336 54 50

0312 336 54 50

Adres 407. Cadde No:125/B
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Ankara İpekyolu Nakliyat

Ankara ilinde evden eve nakliyat sektörüne 1993 yılında giriş yapan İpekyolu Nakliyat kurulduğu günden bu yana geçen zaman zarfında mesleki birikimin verdiği deneyim ile Ankara’da avrupa standartlarının üzerinde evden eve taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.

Hep derler ya… Avrupa bizden elli sene ileride diye. İşte biz, evden eve nakliyat konusunda avrupadan çok daha ilerideyiz. Avrupa’da ev taşımacılığı için tercih edilen kamyonlar bu iş için özel tasarlanmış kasalara sahip değilken bizim tercih etmiş olduğumuz kamyonların tamamı ev eşyasını istiflemek ve kamyon içerisine sabitlemek için özel bir yapıya sahiptir.

Ankara’da evden eve nakliyat şirketlerine çok fazla ihtiyaç duyulmasındn ötürü neredeyse her geçen yün yeni bir nakliye şirketi kurulmakt ve biri kapatmaktadır. Piyasada tutunmak çok zor olduğu gibi bu zorluğu en çok arttıran faktörlerin başında korsan nakliyeciler gelmektedir. Toplama bir ekip ve tabiri caizse patates kamyonu ile evden eve taşımacılık hizmeti sunmaya çalışan bu korsanlar işini ciddi yapan bizim gibi firmaları çok ciddi şekilde sıkıntıya sokmaktadır.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları