NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Ankara Sabır Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Orhan Bulut
Telefon

0312 335 10 65

0312 335 10 65

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Ankara Sabır Nakliyat

Ankara il içinde ve dışında Sabır Nakliye olarak senelerdir hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz tamamen hasar sigortası ile ve faturalı bir şekildedir. Tabii ki uzman bir ekip ve tam donanımlı ekipman kullanıyoruz ve asla kaza yaşansın istemeyiz ama eğer kaza olursa da tüm maddi sorumluluk bizlere ait, bilmenizi isteriz. Sadece evden eve nakliyat değil aynı zamanda ofis, küçük taşıma işlemlerinde de yanınızdayız, faturalı hizmet vermekteyiz.

Keşif aşamasında en doğru fiyatlandırmayı yapabilmek için yerinde karar veririz. Telefonda görmeden sizlere sunulan fiyatlara aldanmamak lazım bu durumda ek bahaneler sunularak her zaman müşterilerden ek ödeme istenme durumu söz konusu olabiliyor ama… hizmet kapsamının tamamında bedeli sabit tutan ve hasar sigortası olarak adlandırılan bir sözleşme ile çalışıyoruz. Yani bizimle çalıştığınız zaman nakliye işlemi için ne ödeyeceğinizi kesin olarak bilirsiniz, buna inanın.

Bir de… tüm işlemlerimizi en kısa sürede ama en kaliteli şekilde gerçekleştiririz ki tüm ekipmanlarımız tamdır özellikle de asansör kiralama hizmeti veriyor olmamız bu sektördeki en uygun asansör kiralama fiyatları ile çalıştığımızın kesin bir göstergesidir.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları