NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Antalya 07 Nakliyat
Şehir Antalya
Yetkili
Telefon

0242 343 32 07

0242 343 32 07

Adres Yeni Mahalle Yeşilırmak Caddesi No: 54/2
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Antalya 07 Nakliyat

Antalya yapısı gereği nakliye işlemlerinin neredeyse tamamında asansör kullanmanın zorunlu olduğu bir şehirdir. Asansörlü nakliye işlemleri +masraf demek değildir. Aslında +masrafın önlenmesi için uygulanan bir yoldur çünkü kat başı kas gücüne dayalı taşınma olduğu zaman işçi yevmiyeleri alınır ama belirli bir sayıda kat yüksekliğinden sonra asansör kullanılması demek nakliye işleminin çok daha ucuza gelmesi demektir.

Antalya 07 Nakliyat olarak asansörlü nakliye işlemlerinde kendi asansörümüzü kullanıyoruz bu durum hizmet için +kira bedelinin gerekmemesine, müşterinin bu hizmeti olması gereken fiyata yani uygun rakamda almasına neden olur.

Ayrıca… gerekirse marangozlu taşıma hizmeti de veriyoruz ama ekip uzmanlığımız, ekipman kalitemiz marangozlu taşıma için dışarıdan adam kiralamadan hizmet vermemize neden oluyor.

Merak etmeyin k3 belgeli ve fatura kesebilen yani korsan olmayan bir nakliye firmasıyız ama sadece bu da değil. Hasar sözleşmesi yapılır tüm işlemlerimiz öncesinde ve fiyatın sabitliği, olursa maddi hasarların müşteriye temini firmamız tarafından garanti edilir. Firmamız sayesinde içiniz her zaman rahat olacak…

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları