NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Asyatur Nakliyat
Şehir İstanbul
Yetkili
Telefon

0216 574 74 05

0216 574 74 05

Adres Meclis Mahallesi Ankara Caddesi No:76
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Asyatur Nakliyat

Merhaba Asya-Tur Nakliyat uzmanlığından bahsetmemizi ister misiniz? Her sektörde uzmanlık en değerli şeydir ve maalesef sadece seneler içinde kazanılır… deneyimleyerek. Biz nakliyecilik sektöründe 10 seneyi geride bıraktık bu uzun seneler içinde tabii ki firma olarak deneyim elde ettik ve biliyoruz ki uzman çalışma yapmak sadece ve sadece doğru ekipmanlarla alakalıdır.

Sizlerle çalışırken önceliğimiz sizin memnuniyetiniz olduğu için muhakkak hasar sözleşmeli çalışma yapıyoruz. Ücret belirleme aşamasında taşımanın türünü anlamak, koşulları gözden geçirmek için yerinde keşif yaparız ve hasar sözleşmesi içinde keşifte belirlenen fiyatı geçiririz. Bu durumda sizler de hizmet anında ek fiyat artışı olmayacağından emin olabilirsiniz.

  • Asansörlü taşımacılık,
  • Marangozlu taşımacılık,
  • K3 belgeli ve yasal aynı zamanda da hasar sözleşmeli taşımacılık gerçekleştiriyoruz.

Tüm bu maddeler sadece bizi seçen müşterilerimizin aldıkları kararda ne kadar haklı olduklarını onlara göstermek içindir. Tabii ki çalışma güvenliği, disiplini önemlidir ve asla işlemlerimiz aceleye gelmez ama sözleşmede yer alan teslim tarihi geçerse bu durumda para ödeyen taraf biz oluyoruz.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları