NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Bafra Bulutoğlu Nakliyat
Şehir Samsun
Yetkili Ahmet Bulut
Telefon

0536 553 02 64

0536 553 02 64

Adres Emirefendi Mahallesi Barış Manço Caddesi No:3
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Bafra Bulutoğlu Nakliyat

Bafra Bulutoğlu Nakliyat firması olarak bir şeyi çok iyi biliyoruz, o da: Önem taşıyoruz. Firmamız küçük ya da büyük Bafra’da tüm nakliye işlemlerinizde yanınızda. Kapalı tip kamyon, kamyonet seçeneğimiz, gerekli görüşmesi halinde asansörlü taşıma ve marangozlu nakliye imkanlarımız da vardır.

Bugün hizmet verdiğimiz her işlemde hasar sözleşmesi imzalıyoruz. Fiyatlandırma ile alakalı şu an herhangi bir detay vermemiz gerçekten de zor, çünkü nakliyecilik fiyatları genelde taşınma koşulları ile alakalıdır bu nedenle keşif öncesinde herhangi bir fiyat söylemek tamamen anlamsızdır. Merak etmeyin tüm keşiflerimizi ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz ve keşifte belirlediğimiz cüret hasar sözleşmemizde de yer almaktadır.

Ayrıca firmamız demirbaşları kiralama yolu ile elde edilmesi. Yani kullandığımız asansör de dahil olmak üzere araçlar ve tüm diğer ekipmanlar bizlere aitti bu da sizlere nakliyecilikte kiralama kaynaklı fiyat artışından etkilenmeyeceksiniz demektir. Gelin en uygun ama aynı zamanda en kaliteli hizmeti bizlerden alın ve tamamen memnun bir şekilde taşınma işleminizi gerçekleştirin.

.

1 Adet Yorum Var, Bafra Bulutoğlu Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Bafra Bulutoğlu Nakliyat   22-10-2019

Bafra Bulutoğlu Nakliyat ile yeni evime taşındım. Personelleri çok ilgi gösterdiler sağolsunlar. Firmaca hızlı ve modern düşünceye sahipler. Sigortalı taşıma ile akıllarda şüphe de kalmıyor. Eve geliyorlar keşif dedikleri prosedürü uyguluyorlar ve uygularken de hiçbir fiyat almıyorlar. Çok başarılı bir firma. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.