NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Batman Jet Nakliyat
Şehir Batman
Yetkili
Telefon

0536 890 47 04

0536 890 47 04

Adres İstasyon Caddesi TPAO Karşısı
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Batman Jet Nakliyat

Merhaba. Taşımacılık neden en zorlu meslektir, biliyor musunuz? Çünkü yollarda geçen bir meslektir ve tamamıyla yol şartlarına, zorluklarına göğüs gerçekle ancak mükemmelleşebilir. Çalışmalarımızı öncelikle ücretsiz keşif işleminde değerlendirir ve nakliye işlemine fiyat belirleriz. Bu aşamada Batman Jet Nakliyat olarak sizlerin daha huzurlu hissetmenizi sağlamak adına tabii ki belirlenene fiyatı sözleşme ile sabitleriz (eğer hizmet aşamasına geçilirse).

Bir firma eğer müşteri memnuniyetine dayalı çalışıyor ve kendi uzmanlığına da güveniyorsa o zaman yaptığı için kalitesinden emin demektir. Sizin de kalitemizden emin olmanız için hasar sözleşmesi ile çalışıyoruz bu şekilde olası kazalardan meydana gelen tüm maddi hasarınızı bizler karşılıyoruz.

Senelerin nakliyecilik alanında bulunmaktan dolayı bizlere kazandırdığı uzmanlığı kaliteli ekip arkadaşlarımızda göreceksiniz ki tam donanımlı ekipman prensibimiz olası tüm hasarların önlenmesine neden olur.

Asansörlü uygun fiyatlı taşımacılık yapıyoruz ve hizmetlerimiz arasında marangozlu nakliye da bulunmaktadır dilerseniz Batman merkez ofisimize gelerek dilerseniz müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek firmamız hakkında çok daha bilgi edinip, ücretsiz keşif randevusu alabilirsiniz.

.

2 Adet Yorum Var, Batman Jet Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Batman Jet Nakliyat   23-10-2019

Kendine güvenen bir firma. İşlerini hızlı ve modern bir şekilde ilerletiyorlar. Eşyalarım da bir sorun çıkmadı. Herkese çok teşekkür ederim. Mağdur duruma getirecek bir davranışları olmadı. Her şey yolunda. Tüm çalışanlara kolaylıklar dilerim.


Batman Jet Nakliyat   01-11-2019

Batman Jet Nakliyat firması ile internet üzerinden araştırma yaparken karar vererek hizmet aldım iyi ki de almışım. Personel ve firma kaliteli ve samimiydiler. Aldıkları ücretin hakkını vererek hizmet sunuyorlar. Sizlerde hizmet alırsanız asla pişman olmazsınız. Eşyalarıma kendi eşyaları gibi özen gösterdiler hiçbirinde hasar oluşmadı ve sorunsuz hizmet verdiler. Aldığım hizmetten dolayı teşekkürlerimi iletiyorum.