NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Bediroğlu Evden Eve Nakliyat
Şehir Gaziantep
Yetkili Mustafa Dağ
Telefon

0342 231 10 81

0342 231 10 81

Adres Çukur Mahallesi Doktor Mecit Barlas Caddesi No:106
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Bediroğlu Evden Eve Nakliyat

Merhaba, Gaziantep Bediroğlu Nakliyat olarak öncelikle misyonumuzdan bahsetmemiz lazım o da tabii ki bizi seçen müşterilerimizin yani sizlerin memnuniyetidir. Biz işimize önem veriyoruz ve bu nedenle çalışmalarımız sırasında doğru ekipmanlarla iş yapmak önemlidir. Tabii ki sektörel anlamda senelerdir sizlerleyiz ve bu da bizlere biz uzmanlık getiriyoruz.

İş koşulları, güvenlik ve doğru hizmet her zaman en öncelikli durumdur bizim için. Sizlerle hizmet verirken bu nedenle hem kendi yasal haklarımızı hem de sizin yasal haklarınızı korumak adına iş başında bir sözleşme imzalanır.

  • Hasar sözleşmesi olarak da adlandırılacak bu sözleşmede k3 belgeli çalışan firmamızın sizlere il içi ya da dışı vereceği hizmetin tutarı yer almaktadır.
  • Aynı zamanda sizlerle çalışırken eğer meydana gelirse maddi kayıplar firmamız Gaziantep Bediroğlu Nakliyat tarafından tümünün karşılanacağı da yer alır.
  • Bir diğer önemli madde ise tabii ki teslim günü ve saatidir.

Amacımız kaliteli hizmet vermek. Bu nedenle tabii ki uzmanlığımıza da güvendiğimiz için yukarıdaki tüm alanlarda sizlere ıslak imzalı güvence verebiliyoruz.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları