NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Bitlis'in En İyi Evden Eve Nakliyat Firmaları
Bitlis bölgesinde 2 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Şehir seçiniz
Müşterilerimizin Dikkatine !
Müşteri Yorumları

Bitlis Umut Evden Eve Nakliyat   21-10-2019

Bir kere eşyalara büyük bir hassasiyet ile yaklaşıyorlar. Zarar gelmesine izin verilmiyor. Kaliteli hizmet anlayışları beni cezbetti. Kafalardaki tüm sorulara çözüm üreten bir firma. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir firma. Tüm çalışanlara ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.


Bitlis Umut Evden Eve Nakliyat   01-11-2019

Bitlis Umut Evden Eve Nakliyat firması ile aldığım en rahat taşıma işlemiydi. Gerçekten de bu zamana kadar aldığım en iyi hizmet. Personelleri güler yüzlü ve pratikler eşyalarıma özen ve titizlikle paketleme işlemi uygulayarak araca yüklediler. Bitlis Umut Evden Eve Nakliyat size uygun plan ve fiyat ile hizmet vermekte, ben bu güzel hizmetten çok memnun kaldım. Sizlere kesinlikle tavsiye ederim


Bitlis Umut Evden Eve Nakliyat   25-12-2019

Bitlis Umut Evden Eve Nakliyat ile şehir içi nakliyat üzerine anlaştık. Kaliteli bir hizmet aldığımı düşünüyorum. Yakın çevreme tavsiye edebileceğim bir firma oldu. Sigortalı taşımacılığın yanı sıra hasar sözleşmesi de imzalıyoruz. Dolayısıyla hiçbir mağduriyetimiz olmuyor. Profesyonel olan çalışma arkadaşlarına teşekkürlerimi iletiyorum. Beni yarı yolda ve mağdur bırakmadılar.


Bitlis Star Evden Eve Nakliyat   23-10-2019

Star Nakliyat ile eşyalarımı sorunsuz bir şekilde taşıdık. Sigortalama hizmeti ile kafamda rahat oldu. Eşyalarım da hiçbir çizik çıkmadı. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.