NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Bolu Star Nakliyat
Şehir Bolu
Yetkili Metin Gökalp
Telefon

0374 222 13 14

0374 222 13 14

Adres Karamanlı Mahallesi Yeni Sokak Karaizzet Apt. No:10/E
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Bolu Star Nakliyat

Şirketimiz Bolu Star Nakliyat sadece Bolu merkez ve ilçelerinde değil Bolu çıkışlı tüm Türkiye nakliye işlemlerinde yanınızdadır.

Firmamızı seçerseniz;

  • Uygun fiyata asansörlü taşıma,
  • Marangozlu taşımacılık,
  • Ve en uygun fiyat & sabit garantisi ile çalışma,
  • En önemlisi hasar sözleşmeli çalışma, imkanlarına sahip olacaksınız.

Firmamız Bolu Star Nakliyat senelerdir sizinle bu sektörde çalışmaktadır ve yollarda olmak zordur bilir fakat hem uzman ekip hem de kaliteli ekipman ayrıcalığına sahiptir. Bu nedenle de yukarıda saydığı tüm ayrıcalıkları sizlere madde madde sunabilir.

Uygun fiyat garantisi vermekle ucuz fiyat garantisi vermek birbirinden çok farklıdır. Biz tamamen kalifiye bir ekip tamamen kaliteli ekipmanlarla evden eve nakliyat işlemlerinizi olması gereken en mükemmel şekilde gerçekleştiriyoruz bu nedenle tabii ki en ucuz hizmeti veremeyiz ama sizlere bir tavsiye, “ucuzu ararken nakliyeci sektöründe korsana rastlamayın”. Önemli olan ilk önceliğiniz her zaman yasal, k3 belgeli taşıma yapan firmalar olsun aksi halde olası kazalardan dahi kaçınamaz ve maddi kayıp yaşarsınız.

.

2 Adet Yorum Var, Bolu Star Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Bolu Star Nakliyat   23-10-2019

Star Nakliyat ile eşyalarımı kusursuz bir şekilde taşıdık. Bir kere en başından hasar sözleşmesi imzalıyoruz. Böylece olası bir durumda mağdur kalmıyoruz. Ama sağ olsunlar çok dikkatli davranarak hasar gelmesinin önüne geçtiler. Eşyalarım da bir sorun çıkmadı bu beni çok mutlu etti. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim herkese. Kolaylıklar dilerim.


Bolu Star Nakliyat   01-11-2019

Bolu Star Nakliyat sektörde karşılaştığım en iyi firma işlerinin severek yapan personelleri sizlere taşınma esnasında iş bırakmamakta. Elleri hızlı ve titiz olmaları gerçekten müthiş sorunsuz bir taşınma işlemi gerçekleştirdikleri için çok teşekkür ederim .Güvenle ve hızlı hizmet almak isteyen herkes Bolu Star Nakliyat ile görüşmeli. Ben bu görüşmeden mutlu bir şekilde ayrıldım sıra sizlerde.