NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Çanakkale Ecem Nakliyat
Şehir Çanakkale
Yetkili Deniz Erol
Telefon

0542 554 10 55

0542 554 10 55

Adres İsmetpaşa Mahallesi Belediye Kamyon Garajı
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Çanakkale Ecem Nakliyat

Çanakkale’de taşınma işlemleri her zaman büyük çaplı değildir, öğrenciler için olan küçük araç tipli ve yine kapalı kasa taşıma seçeceğimiz mevcuttur ama ihtiyacınız olursa Çanakkale ve illerine her zaman büyük araç kapalı kasa taşımacılık da yapmaktadır. Tüm taşıma işlemlerinin öncesinde keşif sırasında fiyat belirlenir. Belirlenen fiyat önceden sözleşmede yer alır bu şekilde fiyat artırılması gibi sorunlar ile karşılaşmadan hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca firmamız hasar sözleşmeli ve k3 belgeli çalışmaktadır.

Firmamız tamamen yasal, faturalı olarak sizlere hizmet vermektedir. Öğrencilere göre indirimli fiyatlarımızla da sizin yanınızdayız. Tüm taşıma işlemlerinde olası tüm kazalar göz önüne alınarak bir teslim tarihi belirlenir ve teslim tarihinin 1 saat bile olsa şaşması halinde de özür indirimi uygulanır.

Malzemelerimiz kalitelidir ve ekipmanlarımız arasında asansör hizmetimiz de vardır. Eğer uygun görülürse asansörlü taşımacılık hizmetinden de yararlanabilirsiniz hem de asansör firmamıza ait olduğu için en uygun fiyat garantisiyle tabii ki. Gelin bir çayımızı için! Bu sırada da kaliteli hizmeti anlayın.

.

2 Adet Yorum Var, Çanakkale Ecem Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Çanakkale Ecem Nakliyat   21-10-2019

Şehirler arası nakliyat olarak anlaşma yaptık. Her personeli bizimle çok ilgilendi. Mağdur olacak bir durum yaşamadık. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Genelde nakliyat firmaları sert olur ama bu firma ve personelleri güler yüzlü insanlardı. Eşyalarım sorunsuz bir şekilde yeni evime getirildi. Aynı zamanda da sigortaladılar. Özenleri için teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim.


Çanakkale Ecem Nakliyat   01-11-2019

Çanakkale Ecem Nakliyat firmasıyla anlaşıp yeni evime taşınmış oldum. Yaptıkları iş ciddi anlamda profesyonel ve kaliteliydi. Diğer firmalar gibi işini baştan sağma yapmayan bu firma teşekkür etmeyi hakkediyor. Beni yarı yolda bırakmayan bu firmaya başarıların devamını diliyorum.