NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Çetinkaya Evden Eve Nakliyat
Şehir İstanbul
Yetkili Nevzat İnalkaç
Telefon

444 90 78

444 90 78

Adres Atalar Caddesi Yayla Sokak No : 12
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Çetinkaya Evden Eve Nakliyat

Merhabalar, bugün maalesef her sektörde bir, işini kötü yapan iki, korsan faaliyet gösteren kurum & kuruluşlar var… ama iki olumsuz etkenden de en çok etkilenen reel sektör tartışılmasız nakliyecilik sektörüdür. Özellikle de korsan nakliyeciler ve dolandırıcılar nakliyecilik sektöründeki en büyük risktir çünkü sizin için değerli olan eşyalarınız manevi değerinden öte madden de 50 ila 100K arasında bir bedel edebilmekte, değil mi? Tabii ki bu durumda dolandırıcıların neden bu sektörde olduğunu anlamak zor değil.

Bir de korsan nakliyeciler var ki onlar da uzmanlıktan, iş disiplininden uzak ve ekipman kalitesi 0 hizmet verir ki mal +maalesef can kayıplarına neden olurlar ve her türlü siz olumsuz etkilenirsiniz.

Gelin yasal, k3 belgeli ve uzman ekip & ekipmanla memnuniyet garantili hizmet veren bir nakliyeci ile mesela Çetinkaya Nakliyat firması ile yani bizle çalışın…

Bu durum zor sanılan nakliye işlemlerinin aslında ne kadar kolay olduğunu anlamanıza neden olacak gerçekten de ne de olsa biz bu işin piriyiz!

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları