NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Diyarbakır Can Nakliyat
Şehir Diyarbakır
Yetkili Ahmet Baran
Telefon

0544 870 47 21

0544 870 47 21

Adres Fatih Mahallesi 121. Sokak No:11/A
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Diyarbakır Can Nakliyat

Diyarbakır’da kaç tane nakliyat firması var merak ettiniz mi? Sayısız ama kaçında yeterlilik belgesi yani k3 belgesi var biliyor musunuz? Maalesef çoğunda yok. Bu durum ruhsatsız yani kaçak çalışma demektir ve dolandırıcılıktan farksızdır. Bu nedenle muhakkak K3 belgeli nakliyecilerle çalışmalısınız. Eğer hizmetiniz karşılığında herhangi bir fatura alamıyorsanız bu durum maalesef korsan nakliyeciler ile yüz yüze olduğunuzu göstermektedir.

Aynı zamanda korsan nakliyecilerde kaza oranı son derece yüksektir çünkü hem ekip hem de ekipman kalitesi bakımından yetersizdirler. Mal canın yongasıdır, evinizin eşyalarını riske atmak ister misiniz? Tabii ki senelerdir Diyarbakır Can Nakliyat olarak bizler de nakliyecilik yapıyoruz ve kazalar oluyor ama kaza olursa… faturalı & hasar sözleşmeli olarak çalışıyoruz tüm beden tarafınıza iade edilir, hiç endişeniz olmasın.

Çalışmalarımızda fiyat belirleme yerinde yapılır zaten aksi halde farazi fiyatlandırma olur ve sürekli artma söz konusu olabilir. Biz yerinde ücretsiz keşif ile istediğimiz rakamı hasar sözleşmesine de ekleriz ki müşterilerimizin içi her zaman rahat etsin.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları