NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Durmuşoğlu Evden Eve Nakliyat
Şehir İstanbul
Yetkili İsmail Bağlars
Telefon

0216 315 66 24

0216 315 66 24

Adres Hasan Bey Sokak No:7
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Durmuşoğlu Evden Eve Nakliyat

İstanbul’da evden eve taşımacılık konusunda hizmet kalitesini kanıtlamış olan Durmuşoğlu nakliyat, sektörde görmüş olduğu amatör taşımacılık hizmetlerine bir son vermek için Kadıköy’de kurulmuştur. 12 yılı aşkın sektör tecrübesi ile Türkiye’nin her yerine ambalajlı ve marangozlu taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.

Türkiye’nin en büyük şehri olan istanbul’da her gün yüzlerce eşya’nın taşımacılığı gerçekleştirilmektedir. Taşınacak olan müşterilerin profesyonel bir firma bulması çok güçtür çünkü İstanbul’da binlerce korsan nakliyeci bulunmaktadır ve bu korsan nakliyeciler ne yazık ki bulunduğumuz sektörün ismini rencide etmektedir.

Sektöre farklı bir bakış açısı ile hizmet vermeye başlayan Durmuşoğlu evden eve nakliyat, evden eve taşımacılık sektörü için özel tasarlanmış kamyonları ile İstanbul’un hem avrupa hem anadolu yakasında müşteri memnuniyeti garantili taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Taşımacılık öncesi dilerseniz ücretsiz ekspertiz hizmeti talep edebilir, tşaımacılığın ne şeklde tapılacağı konusunda bilgilendirilebilirsiniz.

Şirketimiz taşımacılıklarda kullanılmamış, sıfır ambalajlama malzemesi kullanmaktadır.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları