NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Eczacıoğlu Evden Eve Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Kasım Yıldız
Telefon

0312 334 08 88

0312 334 08 88

Adres 405 Sokak No:100/A
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Eczacıoğlu Evden Eve Nakliyat

Ankara Eczacıoğlu Nakliyat firması olarak biz senelerdir sizlere hem yasal mevzuata uygun, hasar sözleşmeli ve faturalı bir şekilde hizmet vermekteyiz hem de en uygun fiyat garantisi sunuyoruz. Ankara il içi ve dışı nakliye işlemlerini küçük kamyonet taşımacılığından büyük kapalı araç, firma taşımacılığına kadar uzman bir şekilde senelerdir sizlerle yürütmekteyiz.

Uzmanlığımızı sizlerle paylaşırken tabi ki olası kazaları da düşünüyoruz ve bu nedenle tüm işlemlerimizde müşterilerimiz olan sizleri korumak için muhakkak hasar sözleşmesi imzalıyoruz. Tüm eşyalarınızı en doğru şekilde kaliteli ekipmanlar ile kolileme yaptıktan sonra uzman bir ekip tarafından gitmesi gereken yere gönderiyoruz.

Aynı zamanda evden eve nakliyat işlemlerinde mutfak toparlanması gibi ince detayları da isteğe bağlı olarak üstlenebiliyoruz. Firmamız tamamen güven demektir. Çalışma sahasında uygun görülürse kullanılan asansör fiyat içindedir. Zaten keşif aşamasında belirlenen fiyat ön sözleşmede açıkça belirtilir ki bu duruma ek herhangi bir bahane ile ek ödeme istenmesi ise imkansızdır. Sabit fiyat ve kaliteli hizmet garantili çalışırız.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları