NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Edremit Huzur Nakliyat
Şehir Balıkesir
Yetkili
Telefon

0266 373 07 08

0266 373 07 08

Adres Hamidiye Mahallesi Azerbaycan Bulvarı No:24/A
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Edremit Huzur Nakliyat

Edremit Huzur Nakliyat firması il içi ve dışında küçük & büyük tüm ofis, ev nakliye işlemlerinde uygun fiyat garantisi ile her zaman yanınızdadır. Uygun fiyat politikamızı malzeme kalitesinden ya da ekip uzmanlığından çalarak değil… olası en iyi koşullarda doğru fiyat belirleme ile yapabiliyoruz. Firmamız nakliye işlemlerinden önce muhakkak yerinde bir keşif işlemi uygular ve belirlenen fiyat sözleşmeye eklenir (eğer kabul ederseniz) daha sonra da nakliye işlemi başlar. Nakliye işlemi sırasında her türlü kaza ile meydana gelen maddi kayıp yine firmamızın sorumluluğu altındadır karşılanır.

Lakin ambalaj malzemelerinden büyük kapalı tip araçlara kadar hepsi bize ait ve en kaliteli malzemelerden oluşmaktadır. Ekip de uzman olunca… kazalara mahal olmuyor tabii ki. Gelin isterseniz piyasa analizi yapmak adına firmamızdan ücretsiz keşif randevusu alın. Bu durumda en kaliteli ve en uygun rakamlı hizmeti aldığınızdan emin olabilirsiniz. Tabii ki en ucuz olduğumuzu asla söylemiyoruz ama bir ucuz olmak uğruna zaten asla kaliteden de ödün vermiyoruz.

.

1 Adet Yorum Var, Edremit Huzur Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Edremit Huzur Nakliyat   23-10-2019

Çok memnun kaldığım bir nakliyat firması. Diğer firmalara göre sizinle ilgileniyorlar. Eşyalarıma dikkat ve hassasiyet ile yaklaştılar. Paketleme de de bir sorun çıkmadı. Hasarsız, kusursuz eşyalarım yeni evime geldi. Herkese tavsiye ederim. Profesyonelce çalışan bir firma