NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Eskişehir Menekşe Nakliyat
Şehir Eskişehir
Yetkili Burhan Menekşe
Telefon

0532 484 67 20

0532 484 67 20

Adres Kurtuluş Mahallesi Vatan Caddesi Tansaş Karşısı
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Eskişehir Menekşe Nakliyat

Eskişehir Menekşe Nakliyat firması olarak sektörel uzmanlığımızı sizlerle paylaşmaya hazırız. Senelerdir nakliyecilik sektöründe hizmet vermekteyiz. Tüm hizmetlerimiz K3 belgeli olarak tamamen yasal ve uzman bir ekip tarafından sizlere sunulmaktadır. Aynı zamanda hizmet kapsamında eğer bir hasar meydana gelirse maddi yükümlülük firmamız tarafından karşılanmaktadır. Eskişehir’deki küçük çaplı ofis taşımacılığından, öğrenci nakliye işlemlerine kadar diğer tüm büyük nakliye operasyonlarında olduğu gibi yanınızdayız. Firmamız sabit fiyat garantisi ile çalışır. Hasar sözleşmesi iş başlangıcında imzalanır ve iş başlangıç aşamasında maddi tutar sözleşmeye eklenir. Çalışma prensiplerimiz gereği tüm nakliye işlemlerinde yerinde keşif hizmeti vermekteyiz ve tamamen ücretsizdir.

Keşif aşamasında görmek önemlidir çünkü eşya miktarını, taşınma koşullarını ve diğer fiyata etki edebilecek durumları görmeden anlamak tabii ki imkânsız. Hafta içinde mesai saatlerinde bizleri arayarak ulaşabilir ve bizlerden keşif işleminiz için randevu alabilirsiniz. Uygun fiyatlandırmamız ekipten ekipmana tamamen kaliteli nakliye hizmetimiz karşılığında sizleri gerçekten de memnun kılacak. Biz de zaten sizin mutluluğunuzu istiyorum gerçekten de.

.

1 Adet Yorum Var, Eskişehir Menekşe Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Eskişehir Menekşe Nakliyat   21-10-2019

Menekşe Nakliyat ile ofis eşyalarımı taşıdım. Gerçekten memnun kaldığımı söylemeliyim. Herkes gibi değerli eşyalarıma zarar gelmesinden korktum ama korktuğum başıma gelmedi. Aksine dikkatle ve özenle eşyalarımla ilgilendiler. İşinde usta personellerle çalışıyorlar. Daha birçok hizmetleri var. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Herkese ayrı ayrı teşekkürler.