NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Gökdemir Evden Eve Nakliyat
Şehir Amasya
Yetkili Dursun Gökdemir
Telefon

0358 218 60 61

0358 218 60 61

Adres Ellibeşevler Mahallesi Mehmet Varinli Caddesi No:61
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Gökdemir Evden Eve Nakliyat

Önceleri kuru yük taşımacılığı yapan Gökdemir nakliyat, taşıma ihtiyacı duyan kişilerin evlerini hak ettikleri gibi taşımak için bir ekip kurup hizmet vermeye başlamıştır. Gökdemir nakliyat için müşterilerin isteklerine zamanında ve profesyonel bir şekilde cevap vermek çok önemlidir.

Bizler, kapalı kasalı araçlar ve alanınza uzman çalışanlarımız ile Amasya’da şehiriçi ve şehirlerarası ev taşımacılık hizmetini ekonomik fiyatlara sunmaktayız. Amasya halkı’nın taşınırken çok fazla bir beklenti içerisinde olmamasına karşın bizler daima elimizden gelenin en iyisini yaptık ve yapmaya devam edeeğiz.

Amasya’ya taşınacak olan veya Amasya’dan taşınacak olan memurlarımıza her zaman özel fiyatlarımız vardır. Bilgi ve ekspertiz talepleriniz için bizleri arayabilirsiniz.

.

2 Adet Yorum Var, Gökdemir Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Gökdemir Evden Eve Nakliyat   21-10-2019

Taşınırken kafamda birçok soru vardı. Herkes gibi eşyalarıma zarar gelmesinden korktum. Ama Gökdemir Nakliyat kafamdaki tüm soruları yok etti. Profesyonel hizmet verdiler. Eşyalarıma da hiçbir şekilde zarar gelmedi. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Mağdur durumda bırakmadılar. Sigortalı taşıma sağladılar. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.


Gökdemir Evden Eve Nakliyat   01-11-2019

Gökdemir Evden Eve Nakliyat benim için kaliteli hizmet vererek gönlümü fethetmeyi başarmış bir firmadır. İlk başlarda korkularım vardı tabi ki ama iletişime geçtikten sonra korkularımı yenip eşyalarımı emanet ettim. Eşyalarım oldukça yeni olduğundan zarar gelmesinden korktum ama eşyalarım elime ulaştığı zaman içim rahatladı. İyi ki varsınız. Bu firmaya güvenim sonsuz olacaktır. Sizlere teşekkürlerimi iletiyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.