NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Halikarnas Evden Eve Nakliyat
Şehir Muğla
Yetkili Ümit Uzan
Telefon

0252 319 01 02

0252 319 01 02

Adres Cevat Şakir Mahallesi Sabırlık Sokak No:11
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Halikarnas Evden Eve Nakliyat

Selamlar, Bodrum Halikarnas Nakliyat olarak bölgedeki tek asansörlü taşımacılık yapan nakliye firması değiliz ama şu var ki asansör kendi firmasına ait bu hizmeti sunan tek nakliye firması olduğumuz bir gerçektir.

Asansörlü taşımacılık ücretimiz: 200TL

Bu kadar basit! Asansörün firmaya ait olmadığı aslında önemlidir. Belki nedenini kestirmeyebilirsiniz ne de olsa sektörü bilmiyorsunuz ama bir nakliye firması size asansörlü taşıma hizmeti vereceği zaman eğer kendisinde bu ekipman yoksa kiralamak durumunda kalır, bir de kendi karını düşününce diğer firmalarda 500TL altında bu hizmetin verilememesine neden olur.

Gelin doğru olan kararı verin. Bir de söylememiz gereken bir durum daha var. K3 belgeli yani tamamen yasal çalışan nakliye firmalarından birisi de biziz. Burada firma ismi olarak bilinse de aslında korsan nakliye hizmeti veren o kadar firma var ki inanamazsınız?

Peki sizin için önemli nedir bu durumun? Önemi eğer kaza olursa maddi kaybın karşılanması, sigortalı taşımacılık anlamına gelir. Eğer sizin için eşyalarınız, eviniz değerliyse… bu durum önemli olmalıdır.

.

1 Adet Yorum Var, Halikarnas Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Halikarnas Evden Eve Nakliyat   22-10-2019

Tabi ki benim eşyam da herkesin eşyası gibi değerli ve zarar gelmesini asla istemeyeceğim eşyalar. Halikarnas Evden Eve Nakliyat sağolsun eşyalarımı dikkat ve hassasiyet göstererek yaklaştılar. Onay belgelerini gösterdiler ve sigortalı taşıma imkanı sağladılar. Buradan emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Emeklerine sağlık.