NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Hayatoğlu Evden Eve Nakliyat
Şehir İstanbul
Yetkili Mehmet Hayatoğlu
Telefon

444 07 23

444 07 23

Adres Kozyatağı Mahallesi Değirmen Sokak No:16
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Hayatoğlu Evden Eve Nakliyat

1953 yılından beri şahıs, kurum ve kuruluşlara taşımacılık hizmeti sağlayan Hayatoğlu nakliyat, babadan oğula geçen tecrübe ile İstanbul’un önde gelen evden eve nakliyat şirketlerinden biri olmayı başarmıştır.

Kurulduğu günden beri tek amacı kendisinden hizmet alan müşterilerin almış olduğu hizmetten memnun kalması olup bu kişilerin bizlere referans olmasıdır. Şirket olarak nakliyat dendiğinde İstanbul’un ilk akla gelen şirketi olmak en büyük hayalimizdir.

Sunmuş olduğumuz taşımacılık hizmetlerinin tamamını ahlak çerçevesi içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Öyle ki internet ortamında hakkımızda yayınlanmış olan tek bir şikayet daha bulamazsınız. Bunun nedeni ise müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi gösterir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Hayatoğlu Nakliyat, taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirirken işi dana profesyonel ve kusursuz gerçekleştirebilmek için teknolojiyi yakından takip ederek hizmet sağlamaktadır. Taşımacılık işlemlerinin hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için müşterilerimize asansörlü taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Dış cephe asansörümüz sayesinde taşımacılık işlemleri daha hızlı ve sorunsuz olarak gerçekleştirilmektedir.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları