NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

İskenderun Evden Eve Nakliyat
Şehir Hatay
Yetkili Ferhat Bey
Telefon

0544 837 81 29

0544 837 81 29

Adres İskenderun Merkez
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

İskenderun Evden Eve Nakliyat

İskenderun evden eve nakliyat Hatay ili İskenderun ilçesinde il içi ve iller arası ev, ofis, banka, fuar taşımacılık hizmetlerinin yanında depolama hizmeti sunmaktadır. Merkezi İskenderunda bulunan şirketimiz Antakya, Reyhanlı, Dörtyol, Kırıkhan başta olmak üzere diğer ilçelerinde de hizmet sağlamaktadır.

İskenderun asansörlü nakliyat ihtiyaçlarınız için 14. kata kadar uzanabilen mobil dış cephe asansörümüz ile asansörlü taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Taşımacılık hizmetlerimizin dışında asansör kiralama hizmetimiz mevcut olup yüksek katlara taşınması gereken eşyaların taşımacılığı için ihtiyaç sahiplerine asansör kiralamaktayız.

Uzun ve kısa süreli depolama ihtiyaçlarınız için farklı büyüklüklere sahip depolarımız bulunmakta olup dilerseniz depolama çözümleri için paketleme hizmetimiz mevcuttur.

Şirketimiz K3 yetki belgesine sahip olup hizmet yeterliliği konusunda gerekli belgelere sahiptir.

.

1 Adet Yorum Var, İskenderun Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

İskenderun Evden Eve Nakliyat   21-10-2019

Şehirler arası nakliyat olarak anlaştık. Kafamda oluşan bazı sorular vardı. En başta eşyalarıma zarar gelmesinden korktum ama korktuğum başıma gelmedi. İşinde usta olduklarını kanıtladılar. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Eşyalarıma zarar gelmesine izin vermediler. Personeller bilgilendirme yaparak eşyalarınızın ne durumda olduğunu kontrol edebiliyorsunuz. Memnun kaldığımı söylemden geçemeyeceğim. Herkesin emeğine sağlık.