NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Kadirli Hançer Nakliyat
Şehir Osmaniye
Yetkili Gökhan Hançer
Telefon

0328 718 52 40

0328 718 52 40

Adres Kadirli Tevfik Pampal Caddesi
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Kadirli Hançer Nakliyat

Kadirli evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için onlarca yıllık tecrübe ile hizmet sağlayan Hançer nakliyat, Kadirli’de ev ve ofis taşımacılık hizmetlerini ekonomik fiyatlara sağlamaktadır.

Taşımacılık hizmetini kapalı, çelik kasalı araçlarımız ve uzman çalışanlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Nakliyat sektöründe faaliyet gösteren birçok şirket bulunmakt ve bu şirketler genellikle sektörel gelişmeleri takip etmemektedir. Yapı itibarı ile çok yenilikçi olduğumuzdan ötürü kendimizi sürekli yenileyerek müşterilere daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunabilmayı amaçlıyoruz.

Kadirli asansörlü nakliyat

Kadirli’de taşımacılık yaparken yüksek katlardan veya yüksek katlara yapılacak taşımacılıklar ile özellikle merdiven aralığının dar olduğu binalarda eşyalara zarar vermemek adına eşyaların taşımacılık hizmeti dış cepheden asansör ile gerçekleştirilmektedir. Şirketimiz aynı zamanda şehir dışından gelen ve asansör ihtiyacı olan nakliyat firmalarına asansör kiralama hizmeti sunmaktadır. Kadirli asansör kiralama ihtiyaçlarınız için bizleri arayabilirsiniz.

.

1 Adet Yorum Var, Kadirli Hançer Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kadirli Hançer Nakliyat   23-10-2019

Hançer Nakliyat personellerine sonsuz teşekkürler iletiyorum. Beni büyük bir dertten kurtardılar. Taşınma süresince hiç bir sıkıntıya düşmedim. Herkese emeğinden dolayı çok teşekkür ederim. Hızlı ve modern çözümler üreten bir firma. Taşınacak olan herkese tavsiye edebilirim.