NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Kandemir Kütahya Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Şehir Kütahya
Yetkili Serkan Kandemir
Telefon

0274 271 66 82

0274 271 66 82

Adres Yenidoğan Mahallesi Gümüşpala Caddesi No:16
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Kandemir Kütahya Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Kütahya asansörlü evden eve nakliyat’ın tek adresi Serkan Kandemir evden eve nakliyat, Kütahya’da şehiriçi ve şehirlerarası ev, ofis, banka, fuar taşımacılığı ve depolama hizmetleri sunmaktadır.

Paketleme işi uzmanlık gerektirmektedir. Bu nedenle uzman bir ekip tarafından yapılması gerekmektedir. Özellikle nakliye alanında hizmet vermekte olan tüm firmalar bu işte uzmanlaşmak durumundadırlar. Taşınacak eşyanın, cinsine ve boyutuna göre değişecek olan paketleme ürünleri özenle seçilmeli ve ürün sarsılma esnasında zarar görmeyecek şekilde paketlenmelidir.

Kırılacak eşyalar için dayanıklılık seviyesi yüksek mukavva koliler ya da plastik variller kullanılabilmektedirler. Giysiler için askılı taşımada kullanılabilecek koliler özenle seçilmelidirler. Mobilya ve beyaz eşyalar için balonlu naylon ve üç katlı Kraft kağıtlar kullanılmalıdır. Bu şekilde mobilyalarınızın ve beyaz eşyalarınızın çizilmesini önlemiş olacaksınız. Nakliye firması olarak bizler taşınacağınız adrese gelerek paketleme hususunda gerekli tüm ön çalışmayı yaparak eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyabilmek adına en iyi paketlemeyi gerçekleştirmekteyizdir. Güleryüzlü ve profesyonel ekibimiz A’dan Z’ye tüm eşyalarınızı ambalajlamakta ve taşınmaya hazır hale getirmektedir.

Paketleme teknolojileri noktasında her türlü araştırmayı yapan ve her geçen gün kendini daha da yenileyen ve yepyeni teknolojileri bünyesine getiren firmamız sizler için her zaman en iyisini başarmanın çabası içerisinde yer almaktadır. İster şehir içi ister şehir dışı taşımalarda uygulanan paketleme sistemi ile eşyalarınızı bir yerden bir başka yere taşımada karşılaşılacak olan hasarların asgari düzeye çekilmesi noktasında ortaya çıkan paketleme ihtiyacı uzman kadromuz tarafından giderilmekte ve eşyalarınız güvenle taşınmaktadır. Nakliye firması olarak yıllarıdır sunduğumuz hizmetlerin kalitesi ile en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktan dolayı mutluluk duymakayız ve bu başarımızı sizler ile paylaşmaya devam etmekteyiz.

Serkan Kandemir nakliyat’ı tercih etmeniz için birçok neden var…

1- Ücretsiz ekspertiz hizmeti
2- Sözleşmeli taşımacılık
3- Profesyonel ekip
4- Asansörlü taşımacılık
5- Marangozlu hizmet
6- Çelik kasalı araçlar

.

1 Adet Yorum Var, Kandemir Kütahya Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kandemir Kütahya Asansörlü Evden Eve Nakliyat   23-10-2019

Eşyalara gözü gibi bakan bir firma. Kandemir Nakliyatın çalışanlarına buradan teşekkür etmek istiyorum. Profesyonel bir hizmet veriyorlar. Bizi mağdur bırakacak bir davranışları olmadı. Aksine memnun kaldık. Tavsiye edilebilecek sayılı firmalardan.