NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Kayseri Asansör Kiralama
Şehir Kayseri
Yetkili İlhan Kandemir
Telefon

0541 440 14 38

0541 440 14 38

Adres Osman Kavuncu Mahallesi Osman Kavuncu Bulvarı No:185/C
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Kayseri Asansör Kiralama

Kayseri’de müşterilerin asansör kiralama ihtiyaçlarını karşılamak üzere faaliyetlerini sürdüren ve Kayseri’nin en geniş dış cephe asansörü filosuna sahip olan Kayseri asansör kiralama aynı zamanda en yüksek katlara ulaşabilen asansörlerine sahiptir.

Bundan 10 yıl öncesine kadar taşımacılıklar klasik yöntemlerle, yani insan gücüyle gerçekleştirilirken teknolojinin yaygınlaşması ile taşımacılıklarda dış cephe asansörleri kullanılmaya başlanmıştır. Dış cephe asansörleri inşaat halinde olan ve asansörü henüz faaliyette olmayan inşaatlara mobilya, yapı malzemeleri veya pvc pencere çıkarmak için kullanılmakta olduğu gibi evden eve nakliyat hizmetlerinde özellikle yüksek katlarda tercih edilmektedir.

Dış cephe asansörlerinin kurulum ve kullanım hizmeti uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilmekte olup kullanım esnasında binanın dış cephesinde veya taşımacılığın yapıldığı eşyalarda hiçbir şekilde zarar gelmemektedir. Kullanmakta olduğumuz asansörlerin tamamı yüksek modelli olup taşımacılık esnasında karşılaşılacak hiçbir sorun bulunmamaktadır.

Dış cephe asansörlerin taşımacılık kapasitesi 250-450 kg olup çelik kasalar için taşımacılık öncesi haber vermeniz önemle rica olunur.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları