NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Kayseri Evden Eve Nakliyat
Şehir Kayseri
Yetkili
Telefon

0532 678 67 16

0532 678 67 16

Adres Kemeraltı Mahallesi Şehit Miralay Nazımbey Bulvarı No:40
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Kayseri Evden Eve Nakliyat

Kayseri evden eve nakliyat ve taşımacılık dendiğinde akla gelen ilk şirketim Uzman nakliyat olması tesadüf değil, kaliteli taşımacılığın bir sonucudur. Türkiye’nin en geniş araç filosu ile hizmet sağlayan Uzman taşımacılık Kayseri merkezli bir evden eve nakliyat şirketi olup Türkiye’nin her bölgesinde bir ofisi ve depolama alanına sahiptir.

Kayseri merkezli olan şirketimizin Tekirdağ, İstanbul (Avrupa – Anadolu), İzmir, Muğla, Antalya, Mersin, Adana, Gaziantep, Ankara, Tokat, Van, Adıyaman, Bilecik ve Konya şubeleri bulunmaktadır ve tüm bu şehirlerde şehirlerarası taşımacılık hizmetimiz mevcuttur.

Taşımacılık işlemleri öncesinde müşterilerimizin isteklerine kulak verip taleplerini dinledikten sonra onların istekleri doğrultusunda hizmet sağlamaktayız. Sunmuş olduğumuz bütün taşımacılık hizmetlerinde sıfır ambalajlama malzemesi ve sıfır koliler kullanmaktayız. Filomuzda yer alan araçların tamamında bol bol ambalajlama malzemesi bulundurmaktayız ve bu araçlarımızın tamamı düzenli olarak temizlenmektedir.

Her türlü büyüklüğe sahip evin taşımacılığı için her türlü büyüklüğe sahip geniş bir araç filosu ile hizmetinizdeyiz. Taşımacılık işlemleri çürük kamyonlar ile değil, yüksek modelli temiz ve bakımlı araçlarımız ile gerçekleştirilmektedir. Bizler, sunmuş olduğumuz tüm taşımacılık hizmetlerinde verdiği sözün arkasında duran ve müşteri memnuniyetine son derece önem veren bir nakliyat şirketiyiz.

Araç filomuzda 17 m3 den başlamak üzere 98m3 hacme kadar sahip araçlarımız bulunmakta olup eviniz hangi büyüklüğe sahip olursa olsun, eşyanıza göre bir kamyonumuz mutlaka vardır.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları