NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Kayseri Zirve Nakliyat
Şehir Kayseri
Yetkili Osman Akkoyun
Telefon

0352 222 10 33

0352 222 10 33

Adres Gevher Nesibe Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi No:2/C
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Kayseri Zirve Nakliyat

Zirve evden eve nakliyat insanlarımızın ev taşımacılık ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde giderebilmek için kurulmuştur.

Bundan uzun süre önce vatandaşlarımızın evinde fazla eşya olmadığından dolayı taşımacılık işlemleri 2-3 kişi ile birlikte küçük bir kamyonet ile amatör de olsa gerçekleştirilebilmekteydi.

Günümüzde hem evlerin birçoğunda eşyaların ok yoğun olmasından dolayı, hem de daha profesyonel bir taşımacılık hizmeti alabilmek için genellikle evden eve nakliyat firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Şirketimiz, Zirve evden eve nakliyat şahıs ve şirketlerin taşımacılık ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılayabilmek için kurulmuştur ve her geçen gün hizmet şartlarını biraz daha iyileştirerek hizmet vermektedir.

Profesyonel bir ekip ve bu iş için uygun kamyon ile hizmet vermekte olan şirketimiz dilerseniz evinizde yer alan bütün eşyaların paketleme, ambalajlama ve taşımacılık işlemlerini sigortalı olarak gerçekleştirmektedir. Dilerseniz evinizde yer alan ufak tefekleri kendiniz kolileyerek evinizi taşımacılığıa hazır bir hale getirebilirsiniz. Böylelikle hem daha uygun hem daha hızlı birşekilde taşınmanız sağlanır.

İhtiyaç duymuş olduğunuz her türlü evden eve taşımacılık işlemi için bizleri arayabilirsiniz.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları