NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Keşan Nakliyat ve Asansör Kiralama
Şehir Edirne
Yetkili Nihay Layiç
Telefon

0532 602 05 12

0532 602 05 12

Adres İspat Cami Mahallesi Kurtuluş Caddesi No:116
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Keşan Nakliyat ve Asansör Kiralama

Keşan’da ihtiyaç duymuş olduğunuz evden eve taşımacılık ihtiyacı veya şehirdışından gelen nakliyecilere yük asansörü kiralama ihtiyaçlarınız için profesyonel hizmet alabileceğiniz bir yer olan Keşan taşımacılık’ı tercih edebilirsiniz.

Şirketimiz Keşan’dan Türkiye’nin her yerine evden eve taşımacılık hizmeti sağladığı gibi şehirdışından Keşan’a gelen nakliyat şirketlerine veya şahıslara asansör kiralama hizmeti sağlamaktadır. Keşan’da asansör kiralama hizmeti veren tek nakliye şirketiyiz ve depolama hizmetimiz mevcuttur.

.

2 Adet Yorum Var, Keşan Nakliyat ve Asansör Kiralama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Keşan Nakliyat ve Asansör Kiralama   23-10-2019

Keşan Nakliyat ile ihtiyaç duyduğumuz tüm hizmetleri verebiliyorlar. Asansör hizmeti sayesinde de eşyalarım kolayca taşındı. Haklarını yiyemem. Aldıkları paranın hakkını verenlerden. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.


Keşan Nakliyat ve Asansör Kiralama   01-11-2019

Nakliyat Firmanız ile yeni adresimize hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Telefon görüşmelerinden sonra fiyat bilgileri ile bana çok güven veren ve fiyat uygunluğu sağlayan Keşan Nakliyat ve Asansörlü Nakliyat ile taşınmayı karar verdim. Hiç bir sorun yaşamadık. Kendilerine gösterdikleri özenden dolayı teşekkür ederim ve başarılarının devamını dilerim.