NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Kocaeli'nin En İyi Evden Eve Nakliyat Firmaları
Kocaeli bölgesinde 14 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Onaylı Firma

Şehir seçiniz
Müşterilerimizin Dikkatine !
Müşteri Yorumları

Kocaeli Evden Eve Nakliyat   21-10-2019

Kocaeli Evden Eve Nakliyat ile eşyalarımı kusursuz bir şekilde yeni evime taşıdım. Sigortalı taşıma sayesinde eşyalarıma hiçbir zarar gelmedi. Tek bir çizik dahi yok. Tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Hepsinin eline emeğine sağlık. Şiddetle tavsiye edeceğim bir nakliyat firması.


Niksarlı Asansörlü Nakliyat   28-05-2021

Eğer burada bu yazıyı okuyorsanız kesinlikle Niksarlı Nakliyattan uzak durun! Ne profesyonellik ne de insanlık var bu firmada. Eşyaları birkaç gün öncesinden görmelerine rağmen taşınma günü fazla para koparmak için yaygara yapmalar... Hiçbir eşyayı düzgün bir şekilde sarmadan vura kıra taşımalar... Yeni evin boyasını dökerek, kapıları çizerek eşya taşımalar... Her türlü saygısızlıklar, inkarlar... Tehditler, yalanlar... Yaşlı anneme ve babama psikolojik baskı yapmalar... İnançlı bir insan olmasam katil olurdum yaptıkları davranışlar ve söyledikleri tehditler karşısında. Allah'tan korkmayan kuldan utanmayan reziller. Aldığınız paranın tek kuruşunu bile hak etmiyorsunuz. Dünya kadar maddi ve manevi zarar verdiniz bana. Hak dergahında iki elim yakanızda olacak, tek kuruşumu bile helal etmeyeceğim. Boğazınızda kalsın inşallah.


İzmit Özlem Evden Eve Nakliyat   23-10-2019

Buradan tüm Özlem Nakliyat çalışanlarına ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etmek istiyorum. Personelleri size istediğiniz zaman eşyalarınızla ilgili bilgi veriyorlar. Diğer firmaların aksine geçiştirmiyorlar. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Başarılı bir firma. Herkese gönülden tavsiye ederim.


Kocaeli Güven Evden Eve Nakliyat   25-12-2019

Kocaeli Güven Evden Eve Nakliyat firması ile taşındım. Almış olduğum hizmetten dolayı sizlere teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Bu firma var olduğu sürece ilk tercihim bu firma olacaktır. Eşyalarım düzenli bir şekilde araçlarına yerleştirerek bir yandan da benimle ilgilenmeyi ihmal etmediler. Sizlerden memnun kaldım. Çevremdeki bütün herkese önermeye devam edeceğim.