NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Koray Evden Eve Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Korya Bey
Telefon

0532 719 02 74

0532 719 02 74

Adres Atatürk Mahallesi Melek Sokak No : 24/1
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Koray Evden Eve Nakliyat

Türkiye genelinde hizmet veren tüm nakliye firmalarının kaliteli hizmet sunabilmesi için öncelikle demirbaş kapasitelerinin tam olması lazımdır.

  • Marangozlu taşımacılık için uygun ekipman ve ekip,
  • Asansörlü taşıma için demirbaş listemizde yer alan, bize ait asansörler,
  • Tümü kapalı kasa büyük & küçük taşıma araçları,
  • Uzmanlık…

Senelerdir Koray Nakliyat olarak bizi Türkiye genelinde hizmet verirken en iyi nakliye firması yapan durumlar tamamen bunlardır! Gelin kaliteli hizmetten siz de yararlanın.

Küçük kasa kamyonet taşımacılığı da yapıyoruz. Tüm fiyatlarımız sabittir ve hizmet sözleşmesinde belirtilir. Maalesef korsan taşımacılıkta olduğu gibi fiyatın durdurulamaz şekilde artması yerinde yapılmayan keşiflerle k3 belgeli nakliye firmalarında da söz konusudur ama bizde asla!

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak biliyoruz ki sadece istemekle olmaz bu nedenle çalışma yaparken muhakkak hasar sözleşmesi imzalarız ki doğabilecek tüm hasarlar karşısında maddi kaybınızı karşılamaktan çekinmiyoruz çünkü biz uzmanlığımıza bu sektörde gerçekten de tam manasıyla güveniyoruz. Ayrıca hasar sözleşmemiz keşifte belirlenen fiyatlandırmayı da içermektedir, içiniz rahat olsun bizde fiyatlar her zaman sabit.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları