NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Malatya Ay Nakliyat
Şehir Malatya
Yetkili Ali Ay
Telefon

0537 341 52 52

0537 341 52 52

Adres Cezmi Karatay Caddesi No:79
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Malatya Ay Nakliyat

Malatya Ay evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetlerini yapan bir şirket olarak uzun yıllardır Malatya ilinde sevgili müşterilerimizin hizmetinde çalışmakta, en uygun, en kaliteli hizmeti, en ucuz ve cazip fiyata vermeyi hedef edinerek çalışmaktayız. Ayrıca sürekli olarak rakip nakliyat firmalarının yaptığı yenilikleri, gelişmeleri büyük bir dikkatle takip etmekteyiz ve bu gelişmeleri bütçemiz ve diğer imkanlarımız doğrultusunda biz de gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca biz Ay evden eve nakliyat şirketi olarak tek bir amacımız vardır. İşimizi yaparken müşteri memmuniyeti. Bizim şirketimizde müşteri memmuniyeti çok önemlidir ve tüm çalışanlarımıza bu ilkenin önemini anlatır, bu kurala uymalarını sağlarız. Ve Kırklareli evden eve nakliyat şirketimiz yaptığı işlerinde herhangi bir miktar, mesafe gibi ölçütler ile müşterilerini kısıtlamaz ve her türlü eşyalarınızı her mesafeye sorunsuz bir biçimde taşınmasını sağlar.

Ayrıca Ay evden eve nakliyat şirketimiz taşıdığımız eşyalara dış etkenlerden gelebilecek zararlara karşı yaptığımız nakliyat sigortası ile müşterilerimizi güvenceye alır ve olası bir hasarda zararları karşılar.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları