NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Malatya Beydağı Asansörlü Nakliyat
Şehir Malatya
Yetkili Sait Sürmeli
Telefon

0422 336 84 21

0422 336 84 21

Adres Yeşiltepe Nakliyatçılar Sitesi A Blok No:7
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Malatya Beydağı Asansörlü Nakliyat

Yıllardır kalitede güven yaşatan Beydağı Nakliyat sadece belirli il ve ilçelerde değil Türkiye’nin dört bir yanında aynı kalite ve hassasiyetle hizmet veren bir nakliye firmasıdır.

Kurulduğu günden beri başta Malatya olmak üzere tüm illerde şehirlerarası nakliye işlemini en basite indirgeyen başarılı firmalardandır.

Beydağı evden eve nakliyat, diğer firmalara göre oldukça farklı. Neden mi?  Önceden gelerek mekanınızı inceleyen eksper hizmeti diğer firmalardan farklı olarak ücret alınmaksızın sizlere faydalandırılır. Gelen eksper aracılığıyla mekanın eşya giriş-çıkış açısından uygunluğu, monteli eşyaların tayini, özel paketleme veya asansör gerektiren gerektirmeyen eşyaların tayin edilmesi gibi hizmetler alınır. Adıyaman evden eve nakliyat firmasının en sevilen ve başarı unsuru olan özelliği araç filosunun el verişliliği ve kadrosunun uzmanlığıdır.

Eşyanızın cinsine istinaden belirlenen paketleme yöntemi ile birlikte aracımıza transferi sağlanan eşyanız artık bizlerin sigorta teminatında bulunmaktadır.

Sizlerde uzun yol veya kısa mesafe fark etmeksizin en sağlıklı ve en rahat taşımacılık hizmetinden faydalanmak istiyorsanız mutlaka Adıyaman evden eve nakliyat ile görüşmelisiniz.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları