NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Manisa Can-Taş Nakliyat
Şehir Manisa
Yetkili Metin Çetin
Telefon

0236 239 06 00

0236 239 06 00

Adres Sakarya Mahallesi Uzunyol Caddesi No: 144
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Manisa Can-Taş Nakliyat

Can-Taş Nakliyat, Manisa merkez ve Akhisar’da bulunan şubeleri ile tüm Manisa’da taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Ev, Ofis ve işyeri taşımacılıklarının yanında şehir dışından manisa’ya gelen firmalara asansör kiralama hizmetimiz mevcuttur.

Birçok kişinin en zorlandığı, bu konuda büyük sıkıntılar çektiği olay ev taşımasıdır. Günlerce paketleme işleminden sonra eşyalar taşınarak, yerleştirmesi sonucu büyük bir yorgunluk yaşanmaktadır. Artık eski taşıma yöntemlerini bir kenara bırakarak bizimle işinizi çok daha kolay hale gelecek. İşini planlı bir şekilde gerçekleştiren ve ev sahibini hiçbir şekilde yormayan bu nakliyatçılar sayesinde rahat bir nefes alacaksınız.

Uzman ve güler yüzlü personeli ile güven duygusunu yerleştiren bu nakliyatçılar ile evinizi taşıtabilirsiniz. En önemlisi taşımacılık sırasında planlı olarak üç aşama sonrası gerçekleştirmektedir. İlk kısımda evinize gelerek eşyaların planını yaparak analizini çıkartmaktadır. Bu durum sonrasında paketleme anında hızlı ve seri bir şekilde davranmayı sağlamaktadır.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları