NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Mersin Evren Evden Eve Nakliyat
Şehir Mersin
Yetkili Evren Erdoğmuş
Telefon

0324 325 42 22

0324 325 42 22

Adres Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 154. Sokak
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Mersin Evren Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık ciddi bir iştir. Kurumsal bir kimlik ve profesyonel bir yaklaşım gerektirir. Bu sebeple profesyonel bir taşımacılık firması olarak sizler için en iyisini başarmaya çalışmak adına gerekli tüm ekipmanı ve eğitimli personeli temin ediyor; yeni yuvanıza güven içerisinde taşınıp; yerleşmenizi sağlıyoruz.

Biz, evden eve nakliyat firması olarak size ait olan her şeyi özenle taşıyoruz. Mal canın yongasıdır derler. Bu nedenle taşınma esnasında eşyalarınızın kırılıp dökülmemesi, her parçanın ayrı ayrı özen gösterilerek taşınabilmesi için gerekli tüm önlemleri alıyor; her detayı en ince ayrıntısına kadar gözden geçiriyoruz. İster şehir içi ister şehirlerarası olsun her alanda en iyi hizmeti sunabilmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her anda tek bir telefon ile yanınızda yer alabilecek durumda olabilmenin verdiği mutluluğu yaşıyoruz. Siz isteyin yeter. Uzman kadromuz ve geniş lojistik ağımız ile eşyalarınızı istediğiniz noktadan alarak, yeni evinize taşıyoruz.

Sizler için en iyisini sunabilmek adına en son teknolojileri takip ediyor, araç filomuzu ise en yeni ve en son modellerden seçerek eşyalarınızı güven içerisinde yeni adresinize ulaştırıyoruz. Ekibimiz aracılığıyla kırılacak eşyalarınızı Kraft kâğıtlara sararak sert koliler içerisine yerleştiriyoruz. Bu şekilde kırılmalarının önüne geçmiş oluyoruz. Özenle ambalajlanan tüm eşyalarınız dikkatlice araçlarımıza taşınıyor ve yeni adresine doğru yolculuğa çıkıyor. Sizlere de güvenli taşımacılığın keyfini çıkarmak kalıyor.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları