NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Mersin Yiğit Asansörlü Nakliyat
Şehir Mersin
Yetkili Mahmut Yiğit
Telefon

0324 326 05 83

0324 326 05 83

Adres Gazi Mustafa Kemal Bulvarı
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Mersin Yiğit Asansörlü Nakliyat

Mersin asansörlü evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetleri alanlarında faaliyet gösteren Yiğit evden eve nakliyat ile şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılıklar çok daha kolay.

Mal canın yongasıdır sözüne istinaden sizlerin eşyalarına kendi eşyası gibi değer veren Özcanlar Nakliyat uzun yıllardır eşyalarınızın güvenlik düzeyini düşürmeden nakliye hizmeti sağlamaktadır. Mekânınızın özelliği ve eşyalarınızın özellikleri her ne olursa olsun profesyonel kadrosu ile birlikte sizlere kâbusa dönüşmeyen bir nakliyat hizmeti sunulmaktadır. Yiğit evden eve nakliyat için en zor paketleme ve taşıma işlemleri bile oldukça kolay gerçekleşmektedir.

Eğer ki eşyalarınızın bir kısmı veya hemen hepsi montajı dahi olsa, uzman ekibimiz açısından hiç zorluk çekilmeden montaj gerçekleştirme ve montajlı olan eşyayı zarar vermeden eklerinden ayırma işlemleri gerçekleşmektedir. Gelecek olan ekibimiz uzun yıllardır işinde uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Yiğit evden eve nakliyat olarak il sınırları içinde ve sınırları dışında en kaliteli taşıma hizmeti veren firmalardan birisi olmanın ayrıcalığını da bu noktada yaşamaktayız.

Yiğit evden eve nakliyat diğer firmalardan farklı olarak kara ulaştırması yetki belgesine de sahip olan alanında başarılı bir nakliye firmasıdır. Yalnızca ev değil aynı zamanda ofis, fuar ve şehirlerarası nakliyatta da başarısı ile bir numaradır.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları