NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Mezitli Esin Nakliyat
Şehir Mersin
Yetkili Mehmet Esin
Telefon

0324 359 45 18

0324 359 45 18

Adres Menderes Mahallesi 35435 Sokak No:2
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Mezitli Esin Nakliyat

Mezitli’de evden eve taşımacılık sektöründe faaliyetlerine 2000 li yılların başında başlayan Esin evden eve nakliyat, Mehmet Esin tarafından kurulmuş olup koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden tek bir gün bile ödün vermeden faaliyetlerini yürütmüştür.

Evden eve taşımacılık hizmetini eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebilmek için gerekli olan şeylerin tamamına sahip olan Esin nakliyat, evden eve taşımacılığı profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilmek için çelik kasalı kamyonlar ile hizmet vermekteyiz ve gerçekleştirdiğimiz taşımacılıklarda paketlemenin kusursuz olması için araçlarımızda bol bol ambalajlama malzemesi kullanmaktayız.

Bazı nakliye şirketlerine bakıyoruz ve çok güzel kamyonları ve bol bol ambalajlama malzemesi var lakin taşımacılıklarda taşımış oldukları eşyalara zarar veriyorlar peki ama neden?

Elinizde ne kadar malzeme olursa olsun, ne kadar güzel kamyonlara veya asansörlere sahip olursanız olun. Taşımacılık işlemlerinde çalıştırdığınız olan kişilerin yetersiz olması durumunda eşyaların zarar görmesinin önüne geçemezsiniz işte Esin nakliyat bu yüzden çalışanlarını itinalı bir şekilde seçer ve seçtiği kişileri eğitimlere tabi tutar.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları