NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Morkaya Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Mahir Mor
Telefon

0312 335 24 41

0312 335 24 41

Adres Demetevler Mahallesi 358. Cadde No:109/B
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Morkaya Nakliyat

Her çesit eşyanın taşınması evden eve nakliyat için gerekli olan ambalaj paketleme malzemesi ve bu malzemeyle eşya taşınması sırasında eşyada oluşabilecek hasarı asgari düzeye indirebilecek uzman eleman kadroları geçen süreyle birlikte şirket bünyesinde oluşmuştur. Eşya taşınmasının en rahat şekilde yapılması için gerekli olan araç ve araç kasaları yaptırılmıştır.
Firma Profili ;

Şehir içi trafiğinde rahat hareket edebilecek çesitli ebatlarda kamyon ve kamyonetler, şehirler arasındaki uzak mesafelerde sorunsuz olarak taşınma işini gerçekleştirebilecek araçlar şirketimizin bünyesinde mevcuttur. Morkaya Ekspress Fabrika taşımacılığında ; deneyimli elemanlarımız ile konforlu ekipmanlarımızla her alanda olduğu gibi fabrika taşıma alanımızda da size en iyi hizmeti sunar. Amacımız taşımacılıkta müşterilerimizin yaşamış olduğu sorunları minimuma indirmektir. Bir müşteri bin müşteri mantığı ile hareket eden şirketimiz, sizide referanslarımız arasına katmaktan onur duyacaktır. Ankara Nakliyat
Referanslar ;

Bir hayli ileri düzeye gelmiş olan nakliyat ve taşımacılık sektöründe Morkaya Ekspress hizmet sektöründe sağlam adımlarla ilerlemeye sizlerin desteğiyle devam etmektedir. Bu rekabete Morkaya Ekspress olarak en iyi hizmeti siz saygıdeğer müşterilerimize bundan sonra ki yıllarda da vermeye devam edeceğiz.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları