NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Pektaş Evden Eve Nakliyat
Şehir İstanbul
Yetkili Hakan İdrisoğlu
Telefon

0212 225 32 42

0212 225 32 42

Adres Esentepe Mahallesi Ankara Caddesi Muş Sokak No: 16/A
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Pektaş Evden Eve Nakliyat

Türkiye geneline yayılan geniş araç filosu ile küçük ya da büyük tüm nakliye işlemlerinizi güven içinde firmamız Pektaş Nakliyat sorumluluğuna emanet edebilirsiniz. 12 senedir sektörün en gözde nakliye firmalarından birisiyiz ki arkamızda bıraktığımız her sene bizlere, ekibimize nakliyecilik sektörü ile alakalı bilinmesi gereken biraz daha fazla deneyimi kazandırdı ve bugün, geldiğimiz bu noktada bu alanda en uzman ekip ve en donanımlı ekipman ile sizlere hizmet veriyoruz.

Kuruluşumuz Türkiye’nin en büyük nakliye firmalarından birisidir ve en uygun fiyat garantisi sunar. Öncelikle bilmeniz gereken en önemli durum hiçbir zaman en ucuz “sadece ucuz olduğu için” tercih edilmemelidir. Nakliyecilik masraflı bir iştir çünkü ekip, ekipman gerektirir ki tüm bu çalışma da belirli bir ücret altında hizmetin sunulamamasına neden olur. Eğer kaliteden ödün verilirse o zaman başka… bu durumda tabii ki ortalama altında fiyat sunabilir ama yasal çalışan hiçbir firma kaliteden ödün verilmemesi gerektiğini bilir çünkü mal daha da kötüsü can kaybı olabilir.

.

1 Adet Yorum Var, Pektaş Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Pektaş Evden Eve Nakliyat   23-10-2019

Şehirler arası nakliyat üzerine anlaştık. Hiçbir sorun çıkmadı bu süreçte. Kafada oluşan sorulara teker teker cevaplandırıyorlar. Diğer firmaların aksine sizinle ilgileniyorlar. Herkese tavsiye edeceğim. Eğer bir daha taşınırsam aklımda olacak bir firma. Emeği geçen herkese teşekkürler