NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Sivas Ceylan Evden Eve Nakliyat
Şehir Sivas
Yetkili Caner Ceylan
Telefon

0346 224 22 04

0346 224 22 04

Adres Pulur Mahallesi Ahi Emir Caddesi No: 3
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Sivas Ceylan Evden Eve Nakliyat

Evden eve taşımacılık işlemlerini kolaylaştırmak, hızlı ve temiz bir hizmet sunmak için faaliyetlerimize başladık ve sürdürüyoruz. Hizmetlerimiz sadece ev taşımacılığı ile sınırlı değil. Ofis taşımacılığı, Fuar taşımacılığı ve depolama hizmetleri gibi sunmuş olduğumuz farklı hizmetler de mevcut.

Sivas’ta şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti alanında uzmanlaşmış olan Ceylan taşımacılık, Türkiye’nin her yerine parsiyel ve komple taşımacılık hizmeti sunar.

Ev taşımacılık işlemleri memurlarımız için kabus olmayı başarmıştır. Genellikle paraya çok fazla kıymet veren memurlarımız, evini taşıtırken en ucuz olan nakliye şirketini tercih etmekte ve tercih sonrasında iş tamamlandığında ne kadar yanlış bir tercih yaptığını öğrenmekte lakin iş işten geçmiştir artık.

Evden eve nakliyat hizmeti için tercih yaparken hangisi daha ucuz değil! Hangisi daha iyi taşır sorusu ile yola çıkmalı ve tercih edeceğiniz firma hakkında bilgi toplamalı tercihinizi ona göre yapmalısınız.

.

1 Adet Yorum Var, Sivas Ceylan Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Sivas Ceylan Evden Eve Nakliyat   23-10-2019

Ofisimi Ceylan Nakliyat ile birlikte taşıdık. Taşınırken hiçbir sorun ile karşılaşmadık. Eşyalarımda da bir zarar yok. Zaten sigortalı taşıma ile kafanız da rahat oluyor. Evini veya iş yerini taşıyacak olan herkese tavsiye ederim.