NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Sözbir Evden Eve Nakliyat
Şehir İstanbul
Yetkili Sezer Ayırkan
Telefon

0216 498 78 70

0216 498 78 70

Adres Fatih Sokak No: 21
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Sözbir Evden Eve Nakliyat

Sözbir nakliyat, İstanbul’un anadolu yakasında kurulmuş olup küçük ve büyük boy kamyonları ile istanbul içi evden eve taşımacılık hizmetini ekonomik fiyatlara sağlamaktadır. Sunduğumuz ev taşımacılık hizmetinde taşımacılık işlemleri tamamen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerçekleşir.

Taşımacılık öncesi ekperimizin evinize gelerek eşyalarınızı inceler ve sizi taşımacılık konusunda bilgilendirir. Taşımacılık esnasında yapılacak olan işlemler ve sağlanacak olan hizmet konusunda bilgi sahibi olam müşteri dilerse sözleşme yapabilmektedir.

Taşımacılık işlemleri öncesinde evinizde yer alan eşyaların sağlıklı bir şekilde paketlenmesi ile taşımacılık esnasında eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçmektedir. Ambalajlama işlemlerinde eski usül olan battaniyeler kullanılmamakta, battaniyeler yerine kullanılmamış ambalajlama malzemesi olan streç folyo ve balonlu naylon tercih edilmektedir.

Müşterilerimizin bizlerden almış olduğu hizmet neticesinde memnun kalıp bizi taşımacılık ihtiyacı duyan eşine dostuna tavsiye etmesi bizim için çok önemlidir.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları