NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Uzman Evden Eve Nakliyat
Şehir Kayseri
Yetkili
Telefon

0532 703 11 28

0532 703 11 28

Adres Kemeraltı Mahallesi Şehit Miralay Nazımbey Bulvarı No:40
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Uzman Evden Eve Nakliyat

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeden hizmet sağlayan Uzman Evden Eve Nakliyat kurumsal yapısı ile şahıs kurum ve kuruluşlara komple ve parsiyel taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

Şirketimiz sahibi olduğu geniş araç filosu ve çalışma ortakları ile tüm Türkiye’de sigortalı ve garantili evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Evden eve taşımacılık hizmetlerinin yanında ofis taşımacılığı, işyeri taşımacılığı, banka taşımacılığı, arşiv taşımacılığı, kurum taşımacılığı ve tıbbi cihaz taşımacılığı gibi spesifik nakliye işlerini uzmanlıkla gerçekleştirmektedir.

Anadolu sigorta ile anlaşmalı olan Uzman nakliyat tüm taşımacılık işlemlerini sigortalı olarak gerçekleştirmektedir. Sigorta kapsamında eşyaların kamyona yüklenmesinden sonra gideceği yere kadar karşılaşılabilecek sorunlarda eşyaların zarar görmesi halinde 50.000 TL lik teminat ile kapsamı ile korunmaktadır.

Uzman nakliyat çalışanlarının tamamı belli zaman aralıkları ile sektörel eğitimlere tabi tutulup tamamı iş güvenliği konusunda eğitimlidir.

Paketleme işlemleri, sıfır (kullanılmamış) ambalajlama malzemeleri ile yapılmakta olup hijyenik olmayan battaniye ve kirli kartonlar kesinlikle kullanılmamaktadır.

Neden Uzman Evden Eve Nakliyat?
1- Profesyonel hizmet, ekonomik fiyatları.
2- Geniş ve yüksek modelli araç filosu.
3- İşinde uzman sigortalı çalışanlar.
4- %100 Müşteri memnuniyeti garantisi.
5- Sigortalı evden eve nakliyat.
6- Sözleşmeli taşımacılık.

Aslına bakacak olursanız bunların dışında birçok neden var. Şirketimiz hiçbir şekilde eşyalarınızı yükledikten sonra 2. bir pazarlık veya sonradan anlaşılmış olan fiyat üzerinde değişiklik yapmaz.

Uzman Nakliyat dünden bugüne binlerce müşteriye hizmet sağlamıştır bu müşterilerimiz arasında İş bankası, Kayseri il Emniyet müdürlüğü, Kayseri Valiliği, Türk Sikahlı Kuvvetleri ve birçok özel hastane ile üniversiteler yer almaktadır.

Kayseri merkezli olan uzman nakliyat’ın İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Denizli, Van, Uşak, Tokat, Antalya, Giresun ve Tekirdağ’da şubeleri bulunmaktadır.

Kayseri evden eve nakliyat sektöründe bulabileceğiniz ender firmalardan birtanesi olarak sadece şehirlerarası taşımacılık hizmeti sunmatadır. Şehir içi nakliyat hizmetimiz bulunmamaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi veya ekspertiz talepleriniz için bizleri arayabilirsiniz.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları