NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Yalova Özyıldız Evden Eve Nakliyat
Şehir Yozgat
Yetkili
Telefon

0226 800 00 95

0226 800 00 95

Adres Bahçelievler Mahallesi Stadyum Caddesi No:14
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Yalova Özyıldız Evden Eve Nakliyat

Yalova halkına profesyonel evden eve taşımacılık ihtiyacını sunmak için 2006 yılında kurulan Özyıldız nakliyat müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ilkesi sayesinde kısa zamanda Yalova halkının en çok tercih edilen şirketi olmayı başarmıştır.

Özyıldız nakliyat, daima evden eve taşımacılık konusunda hizmet kalitesini arttırmak için yeniliklere yer vermiştir ve sunmuş olduğu hizmetleri ekonomik fiyatlara sunmaya çalışmaktadır.

Şirketimiz sadece Yalova’da değil aynı zamanda ilçelerinde taşımacılık hizmeri sunmakta, dilerseniz ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlamaktadır.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti talep etmeniz neticesinde eksperimiz belirtilen adrese gelerek taşımacılığın yapılacağı eşyaları gözden geçirip taşımacılık konusunda sizleri bilgilendirerek fiyat teklifini sunar, kabul etmeniz durumunda sizinle sözleşme imzalar.

Çalışanlarımız, taşımacılık öncesi tüm eşyaları paketleyim ambalajlamakta, marangozumuz demontaj ve montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.

.

1 Adet Yorum Var, Yalova Özyıldız Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Yalova Özyıldız Evden Eve Nakliyat   23-10-2019

Kaliteli hizmet veren bir firma. İşinde oldukça başarılı. Personeller de dikkatli ve eşyalara hassasiyetle yaklaşan insanlar. Taşınırken eşyalarım hiçbir zarar görmedi. Çok memnun kaldım. Firma arayışında olan herkese tavsiye edebileceğim bir nakliyat firması. Profesyonel ve kaliteli hizmet peşinde olan bir firma.