NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Yılmaz Nakliyat
Şehir Afyonkarahisar
Yetkili Yılmaz Girgin
Telefon

0532 382 14 21

0532 382 14 21

Adres AF-NAK Kamyon Garajı No:8
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Yılmaz Nakliyat

Afyon’da her türlü taşımacılık ihtiyacınıza çözüm sunabilen Yılmaz Nakliyat, Türkiye’nin tamamına nakliyat hizmeti sunmaktadır. Sadece evden eve nakliyat değil aynı zamanda kuru yük taşımacılığı ve parça eşya taşımacılığı hizmeti sunan yılmaz nakliyat ekonomik fiyatlara çözüm sunmaktadır.

.

2 Adet Yorum Var, Yılmaz Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Yılmaz Nakliyat   21-10-2019

Şehirler arası nakliyat yapan bir firma bulmam gerekiyordu. Yılmaz Nakliyat ile anlaştık. Sigortalı taşıma ile eşyalarıma hiç zarar gelmedi. Buradan hepsine teşekkür ediyorum. Bizi mağdur edecek bir davranışları olmadı. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir firma. Şehirler arası nakliyatta bence bir numara.


Yılmaz Nakliyat   01-11-2019

İşinde usta olmuş bir firma olarak müşterilerle nasıl ilgilenmesini bilen bir firmadır. Ben bu firmayı arkadaşım sayesinde tanıştım. Öteki firmaları soyutlayarak birinci sınıfa geçmeye başaran Yılmaz Nakliyat her geçen gün yeni imzalar atmayı hedefleyerek çalışmalarını o şekilde devam ettiriyor.Kendi adıma konuşayım bu firmaya gözüm kapalı güvenmeye devam edeceğim. Yılmaz Beye ve çalışma arkadaşlarına teşekkürlerimi iletiyorum.