NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Yumtaş Evden Eve Nakliyat
Şehir Iğdır
Yetkili Sebahattin Yum
Telefon

0545 406 58 04

0545 406 58 04

Adres Topçular Mahallesi Topçular Caddesi No:36
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Yumtaş Evden Eve Nakliyat

Iğdır Yumtaş Nakliyat firması olarak titizlikle tüm nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Fiyat belirleme aşamasında uygulanan yerinde keşif ise ücretsizdir.

Tüm nakliye firmaları müşteri kapabilmek için en ucuz hizmeti vermek ister ama nakliyecilikte fiyatın düşmesi sadece bir şekilde olabilir. O da: Kaliteden ödün vererek. Ör, kullanılan ambalaj malzemelerinin kalitesinden işçi uzmanlığına kadar tüm kalemlerden verilen ödünlerle ve belgesiz çalışarak tabii ki %50 daha uygun hizmet verilebilir ama bu durumda olası kazaların meydana gelmesi de %100 olacaktır. Ek olarak sözleşmesiz çalışmaz, hasar sözleşmesi yaptırmamak tüm bu kazaların maddi sorumluluğunu müşteriler olarak sizin üstlenmeniz demek olacaktır.

Tabii ki bu gibi bir durum sizin sadece zarar etmenize neden olur. Oysa firmamız ucuz nakliye hizmeti vermektense en uygun nakliye hizmetini faturalı ve muhakkak hasar sözleşmeli olarak vermektedir. İçiniz rahat olsun eşyalarınız uzman ellerde.

Firmamızdan yerinde keşif hizmeti almak için hafta içi mesai saatleri içinde müşteri hizmetlerimizi arayarak randevu alabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır

.

1 Adet Yorum Var, Yumtaş Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Yumtaş Evden Eve Nakliyat   21-10-2019

Yumtaş Evden Eve Nakliyat ile eşyalarımı sorunsuz bir şekilde taşıdık. Eşim ve ben çok memnun kaldık. personelleri işinde uzman personeller. Ayrıca istediğiniz zaman bilgi de alabiliyorsunuz. Eşyalara zarar gelmesine izin vermiyorlar. Sigortalı taşıma ile içiniz de rahat oluyor. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Hepsine teşekkür ederim. Beni büyük bir dertten kurtardılar.