NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Anarlar Evden Eve Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Fırat Anar
Telefon

0312 332 25 12

0312 332 25 12

Adres Yeşilevler Mahallesi 925. Cadde No:18/B
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Anarlar Evden Eve Nakliyat

Ankara Anarlar Nakliyat olarak 8 koca senesi evden eve nakliyat sektöründe devirdik ve bu durumun elbet kazanımları oldu. Öncelikli amacımız müşteri memnuniyetidir.

Firmamız ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır ve sizlerden istenen hizmet bedelinin kesin olması için gelip, yerinde görerek keşif hizmetimizi sunuyorum çünkü telefonda aldığı bilgilerle işe başlayan, fiyat belirleyen firmalar belirli bir süre sonra ek bahaneler ile ek ödemeler talep etmekte.

İçiniz rahat olsun… K3 belgeli ve bu nedenle fatura kesebilen, yasal olarak sizlere hizmet veren firmamız çalışma anında sizlere sabit fiyat garantisi verir üstelik sadece sözle de değil. Bunu işe başlamadan önce yapılan iş vaktinde açıkça belirtiriz. Aynı zamanda bu sözleşme hasar sözleşmesidir.

Eğer uzmanlığımızdan bahsediyorsak o zaman tabii ki kaza olursa maddi sorumluluğunu da üstlenmeliyiz, değil mi?

Tabii ki kaza olsun biz de istemeyiz bu nedenle de uzman ekip & ekipmanla tam donanımlı şekilde hizmet veririz her zaman ama olursa da dediğimiz gibi… maddi sorumluluk tamamen bize ait.

.

1 Adet Yorum Var, Anarlar Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Anarlar Evden Eve Nakliyat   21-10-2019

Çok memnun kaldığım bir firma. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Çok yardımcı oldular. Eşyalarım hiçbir şekilde zarar görmedi. Asansör sistemi ile taşımada zorlanmadık. Ankara gibi bir ilde profesyonel hizmet vereni bulmak zor ama bu firma ile gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Eğer bir daha taşınırsam aklımda olacak profesyonel bir hizmet veren firma. Herkese tavsiye ederim.