NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Ankara Emirhan Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Eroğan Erkul
Telefon

0312 440 23 50

0312 440 23 50

Adres Turan Güneş Bulvarı 26/23
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Ankara Emirhan Nakliyat

Uzmanlık ne demektir? Uzmanlık bir sektörde çalışırken işin, sektörün gerektirdiği tüm doğru & kaliteli ekipmanları kullanarak… elde ettiğiniz deneyimlerle 0 hata ile işi en kısa sürede tamamlamak, demektir. Ankara Emirhan Nakliyat firması olarak ekibimiz nakliye işlemlerinizi en kısa sürede ve mümkün olan en doğru şekilde tamamlar ama her zaman kaza olabilir. Asla kazaların olmayacağına dair bir söz verilemez. Çünkü, kaza: İstenmeyen, ön görülemeyen durum, demektir.

Firmamızı seçen müşterilerimize muhakkak nakliye sırasında kaza olacak demiyoruz… uzmanlığımızla doğru çalışma stilimizle olası tüm kazaların önüne geçmek bizim görevimiz ama olur da kaza olursa nakliyat hasar sözleşmesi imzalandığı için tüm masraf bizlere ait! Diyoruz.

Bizce uzmanlık budur. Senelerdir Ankara Emirhan Nakliyat olarak sektörde yer alıyoruz ve K3 belgeli olarak hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizde kullanılan ekipmanlar kalite bakımından en iyisidir ve asansörlü taşımacılık sırasında kullanılan asansör ise firmamızın malıdır. Kapalı tip araçlar kullanırız ve en doğru en kaliteli hizmeti sizlere sunacağımıza garanti ediyoruz. Bizi seçmek en doğru tercihtir!

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları