NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Dayı Yeğen Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Aslan Kaplan
Telefon

0312 259 24 47

0312 259 24 47

Adres Andiçen Mahallesi Hancı Caddesi No: 11/A
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Dayı Yeğen Nakliyat

Tümü kapalı kasa geniş araç filosu sayesinde Türkiye geneline hizmet veren Dayı Yeğen Nakliyat firması aynı zamanda diğer ekipmanlarıyla da nakliyeciliğin gerektirdiği tüm zorluklara göğüs gerebilir ve zamanında, kusursuz nakliye işlemini gerçekleştirir.

Nakliyecilik gerçekten de Türkiye’nin hatta belki de Dünya’nın en zorlu mesleklerinden birisidir çünkü yollarda geçer, yolun ne getireceği bilinmez ama uzmanlık, kaliteli ekipman sahibi olmak demek nakliye işleminin en kusursuz şekilde tamamlanması demektir.

Bugün kullandığı malzemeler bakımından tam ve uzman ekiple sizlere senelerdir k3 belgeli olarak hizmet veren firmamız Dayı Yeğen Nakliyat sizleri de doğru, hızlı ve kusursuz hizmet için bekliyor.

Asansörlü taşımacılık sırasında kullanılan asansör bize aittir kira bedeli ödemenize gerek kalmaz, hasar sözleşmesi tüm nakliye işlemlerimizde yapıyoruz ki içiniz rahat edebilir olursa tüm maddi kayıpları karşılıyoruz aynı zamanda sizlere teslim tarihini de net bir şekilde bildiriyoruz geç kalınması durumunda siz değil biz ödeme yapıyoruz.

Gelin gerçekten de haklı olarak uzmanlığına güvenen ve kaliteli hizmet sunan firmamızı deneyin.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları